My Account
    Menu
    Your Cart

    Nestle's Smarties - per lb

    Nestle's Smarties - per lb
    Nestle's Smarties - per lb
    Approx. 1 lb . These Smarties are great to eat...one at a time...or by the handful! :) Or use in your baking to decorate, or make Homemade Monster Cookies!

    Write a review

    Please login or register to review
    • Stock: In Stock
    $14.26

    Available Options

    Vendor information

    View All Products
    Please sign in to contact Kitchen Kuttings Cafe Inc.